Szwajcaria Samnaun
Szwajcaria Samnaun

Nowe wyjazdy do Szwajcari - Super blisko z Polski!
Uwaga! Zmiana terminów.


Previous Next

Narty Słowenia

Słowenia jest bardzo oryginalnym kierunkiem wyjazdów narciarskich.  Często niedoceniana i przez to mało znana wśród miłośników sportów zimowych. Klimat tamtych rejonów jest niesamowity. Ogromna przestrzeń, mnóstwo zieleni i krajobrazy jak z filmów przyrodniczych widywanych w telewizji. Słoweńskie ośrodki o bardzo dobrej infrastrukturze i zagospodarowaniu cieszą się świetnymi opiniami wśród tych, którzy rejony te zdążyli już zjechać. Na pewno ośrodki słoweńskie są dla tych , którzy nie lubią stać w kolejkach do kolejek.

 Standard zakwaterowania jest na zadowalającym poziomie. Miejsca w pokojach jest zawsze sporo, a ich wyposażenie wzbudza pozytywne odczucia. Słoweńskie ośrodki dbają również o możliwości spędzania czasu po nartach wśród odwiedzających kierując w ich stronę sporo rozrywek.

Będąc w Słowenii na nartach warto odwiedzić Park Narodowy - Triglavski Narodni Park. Rozciąga się stąd przepiękny widok: kamienne szczyty Alp Julijskih, daleko rozpościerające się lasy, a wśród nich – trasy narciarskie. Cały krajobraz jest zaproszeniem dla piechurów, alpinistów, rowerzystów, a w zimie dla narciarzy. 

Zobacz wszystkie propozycje wyjazdów na narty do Słowenii:

Narciarskie wyjazdy do Słowenii

Z powodu Covid-19 w sezonie 2020/2021 nie prowadzimy wyjazdów do Słowenii.