Bezpieczna rezerwacja !

 

Czy mam jechać w tym sezonie na narty w Alpy?

 

     Sytuacja z Pandemią Koronawirusa była zaskoczeniem dla chyba wszystkich. My jako tour-operator i organizator imprez turystycznych znaleźliśmy się na pierwszej linii problemów wynikłych z zamykaniem granic i gospodarek, problemów niewyobrażalnych jeszcze klika tygodni wcześniej. Z tego powodu byliśmy zmuszenie zakończyć sezon 2019/2020 wcześniej i odwołać szereg naszych imprez w okresie Marzec - Kwiecień 2020.

 

     Pomimo tego wszyscy nasi Klienci, którym byliśmy zmuszeni anulować rezerwacje dostali od nas pełny zwrot wpłaconych środków do  ok. 2 tygodni od momentu anulowania imprez i przesłania im informacji o tym fakcie*. Pracowaliśmy z pełnym poświęceniem działając zawsze w obronie interesów Klienta. Mamy nadzieję, że zdaliśmy przed Wami egzamin z zaufania do naszej marki.

 

     Współpracujemy ponadto z jednym z najrzetelniejszych ubezpieczycieli na rynku jakim jest AXA - pod tym wpisem wklejamy treść listu od AXA. Zaś tutaj znajda Państwo informację z niezależnej strony podsumowujacej róznych ubezpieczycieli gdzie widać jakość i profesjonalizm w podejściu AXA  na tle innych ubezpieczycieli.

 

     Rezerwując wyjazd na narty ze Skimaniakiem masz pewność, że w przypadku gdy realizacja imprezy będzie niemożliwa ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19, zwrócimy Ci 100% wpłaty.

 

     Przy wykupieniu standardowego ubezpieczenia od rezygnacji za naszym pośrednictwem w przypadku Twojego zachorowania lub Twoich bliskich na Covid-19 przed wyjazdem w Alpy, otrzymasz zwrot poniesionych opłat w 100%!

 

 

Czy polisy AXA chronią przed skutkami zachorowania na koronawirusa? Podkreślamy raz jeszcze, że:

  • Wszystkie nasze polisy turystyczne zapewniają ochronę w przypadku zakażenia się koronawirusem. Dotyczy to zarówno miejsc, w których do tej pory nie wystąpiły zachorowania, jak i tych, gdzie ogłoszono stan epidemii. W każdym z tych przypadków pokrywamy koszty skutków nagłego zachorowania w podróży.
  • By otrzymać pomoc bezgotówkową, zadzwoń do  centrum alarmowego AXA. Wtedy wskażemy placówkę medyczną, w której już lekarz prowadzący podejmie ewentualne dalsze decyzje, np. zdecyduje o konieczności transportu do oddziału zakaźnego.

 

Bezpieczna rezerwacja ze Skimaniakiem i BP ZIDO to również:

  • Dobór kameralnych destynacji i terminów wyjazdów tak, by uniknąć tłumów i mieć jak najmniejszy kontakt z obcymi osobami z poza grupy na stokach i wyciągach (więcej informacji o doborze naszych ośrodków w dobie COVID-19)
  • Kameralnym hotelu lub apartamencie
  • Przejazd na miejsce własnym transportem
  • Możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z ochroną także w wypadku zachorowania na Covid-19
  • Ubezpieczenie Kosztów leczenia AXA z pełnym uwzględnieniem zagrożeń i zachorowań związanych z pandemią Covid-19 – pokrycie kosztów leczenia za granicą, nawet w przypadku zachorowania na Covid-19
 
List AXA:
 

 

ZOBACZ NASZE WYJAZDY!

 

* za wyjątkiem tych nielicznych Klientów którzy woleli przenieść swoje wpłaty dobrowolnie na przyszły sezon.