Nauka jazdy na nartach ze skimaniakiem Marzec 2015 Włochy Alpy

Marzec 2015 w Alpach ze Skimaniakiem

 

  TYROL - AUSTRIA + WŁOCHY

                           120 KM TRAS                           

Nauders Bergkastel, Schöneben, Haider Alm

 

07.03.2015 - 14.03.2015

    SKIPASS 6 dni

    ZAKWATEROWANIE 7 nocy

   SZKOLENIE NARCIARSKIE  (3h dziennie)

 

 

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA ŚNIADAŃ

(ograniczona ilość miejsc z posiłkami; szczegóły na zapytanie)

 

 Neuders Austria ośrodek narciarski

Miejsce Nauders – Austria + Schöneben i Haider Alm – Włochy


Trzy ośrodki narciarskie - dwa narody - jeden karnet!
BRAK KOLEJEK DO KOLEJEK !


Wszyscy fani dziennej jak i nocnej jazdy na nartach, mogą miło spędzić czas w Nauders Bergkastel, który należy do jednego z trzech terenów narciarskich tworzących region "Skiparadies Reschenpass” w Alpach Retyckich. Pozostałe dwa lokalne ośrodki to stoki po włoskiej stronie Tyro-lu Płd. - Schöneben i Haider Alm. Cały ten region objęty jest jednym skipassem.
Zarówno miasteczko Nauders, jak i górski krajobraz wokół niego zachowało sielską atmosferę. Okoliczne tereny przyciągają rodziny z dziećmi i miłośników aktywnego wypoczynku, którym nie po drodze z urlopem wśród tłumów i zgiełku.
Nowoczesne wyciągi i 120 km świetnie przygotowanych tras zapewniają niezapomniane, zimowe wakacje w centrum narciarskim Reschenpass. Na wysokości 1394 - 2850 m.n.p.m. śniegu nie zabraknie aż do wiosny. Osoby poszukujące przygód, znajdą dla siebie miejsce w Snowparku z halfpipe, torem do boardercross-u, skoczniami czy poręczami.
Dla poszukujących wrażeń poza nartami dostępne są 4 tory saneczkowe o łącznej długości 14km (jazda nocna na sankach 4km, w każdy wtorek i czwartek), a także lodowisko i tor curlin-gowy („kręgle na lodzie”). Organizowane są także kuligi. W każdy wtorek widowisko „SHOW In SNOW”!
Poza narciarstwem zjazdowym ściągają w te strony narciarze biegowi, na których czeka 90 km różnorodnych tras biegowych (trudne 10 km, średnie 74 km, łatwe 6 km). Zaś dla spragnionych wrażeń w jeździe poza trasami nie brakuje możliwości przetarcia terenów freeridowych w głębokim śniegu.
Dla najmłodszych (od 3 lat) dostępny dziecięcy park zabaw „Nauderixland”, gdzie postacie z bajek i baśni zachęcają do jazdy na nartach. Przytulne miejscowe lokale, bary, restauracje czy karczmy zapraszają do siebie na stoku jak i poza nim.

Profesjonalne szkolenie narciarskie

Szkolenia prowadzone przez Skimaniaka 3h dziennie przez 6 dni, to niewątpliwie ogromny atut jego zimowych wyjazdów. Tym bardziej, że prowadzone są one w niewielkich grupach w sposób profesjonalny, przemyślany, a przede wszystkim umożliwiający uczestnikom o różnorodnych umiejętnościach połączenie doskonałej zabawy narciarstwem, z nauką czy doskonaleniem swej jazdy.
Podział na różne grupy zaawansowania sprawia, że szkolenie staje się efektywniejsze, a każdy w swej grupie pod okiem doświadczonego instruktora jest w stanie wynieść z niego wiele przydatnych wskazówek dbających nie tylko o samą poprawność jazdy, ale też jej komfort czy estetykę.
Wideo nagrania podczas zajęć na stoku stanowią dla uczestników naszych wyjazdów nie tylko wspaniałą pamiątkę, lecz także pozwalają dostrzec podczas wieczornych wideo analiz z instruktorem, najdrobniejsze szczegóły swojej jazdy. Często słowne uwagi instruktora są niewystarczające w obliczu zobaczenia siebie samego podczas jazdy. Łatwiej jest wówczas zrozumieć swoje błędy i poprawną jazdę na nartach.
Zimową kadrę Skimaniaka tworzą instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi, którzy nie znaleźli się tu z przypadku. Łączą swe największe pasje, jakimi są narciarstwo, jazda sportowa czy freeridowa, jak również góry i szeroko pojęta aktywność fizyczna, z zajęciem dającym ogrom satysfakcji.

 

    Termin

07.03.2015 - 14.03.2015 

 

Cena zawiera

 • Profesjonalne szkolenie narciarskie – (3h dziennie w niedużych grupach, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, na różnym poziomie zaawansowania);

W zakres treningów wchodzą dodatkowo dla chętnych:
-
Body i fun carving
- Przy grupie o odpowiednich umiejętnościach możliwe dodatkowe warsztaty freeridowe
W tym roku proponujemy także w ramach szkolenia jazdę na slalomie gigancie !!!

 •  Zakwaterowanie w apartamentach z aneksem kuchennym (7 noclegów );

 •  Skipass na 6 dni w ośr. Nauders Bergastel (Austria) + Schöneben i Haider Alm (Włochy);

 •  Wieczorne Video - analizy z korektą błędów podczas jazdy;

 •  Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowego ski-busa;

 •  Opiekę organizatorów;

 •  Doskonałą zabawę na stoku i wspólne wieczory integracyjne;

 •  Darmowy dostęp do internetu na miejscu

 •  Pościel, ręczniki

 •  Bezpłatny parking

 •  Sprzątanie końcowe

Cena nie zawiera

 •  Transportu (pomagamy łączyć kierowców z pasażerami, tak by koszt dojazdu był jak najmniejszy dla każdego uczestnika!)

 •  Wyżywienia (w apartamentach dostępne wyposażone kuchnie)

 •  5 Euro kaucji zwrotnej za 6-dniowy Skipass w ośr. narciarskim Nauders Bergastel (Austria) + Schöneben i Haider Alm (Włochy)

 •  Depozyt zwrotny za apart. 100 euro (płatny jednorazowo za cały apartament, nie za os.)

 •  Możliwość wykupienia śniadań za dodatkową opłatą. *Ograniczona liczba miejsc z posiłkami!

 

Przykładowe zdjęcia regionu, apartamentów, rozkładu tras narciarskich

ośrodek narciarski neuders w austri

 

Miejscowość Nauders z ośrodkiem narciarskim Bergkastel – 72 km tras (1394 – 2850 m.n.p.m) wraz z sąsiednimi ośrodkami po stronie włoskiej w południowym Tyrolu – Schöneben – 28 km tras (1400m – 1850 m.n.p.m) i Haideralm – 20 km tras (1505m – 1806 m.n.p.m.), oferują narciarzom to, co najważniejsze, a mianowicie: szerokie, niezatłoczone, dobrze przygotowane trasy zjazdowe, słoneczne stoki w otoczeniu przepięknych krajobrazów, oraz wystarczająco dużo śniegu. Sceneria zimowego urlopu w Nauders to przepiękna przyroda, tyrolska gościnnośći mnóstwo możliwości aktywnego wypoczynku na stoku jak i poza nim.

mapy tras narciarskich w ośrodku neuders w austri na naszym wyjezdzie ze szkoleniem narciarskim

 

 Wysokość: 1394 – 2850 m.n.p.m
 Stacja dolna – 1394 m
 Różnica wzniesień – 1456 m
 Nartostrady łącznie - 120 km, 24 wyciągi
 Snowpark - 2
 Najdłuższa trasa zjazdowa - 9 km
 Sezon narciarski od grudnia do kwietnia

 

    neuders apartamenty na wyjezdzie narciarskim ze szkoleniem

 

Zdjęcia są przykładowym obrazem standardu zakwaterowania, jaki będzie na miejscu

Powyższa treść ma charakter informacyjny.

 

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

 

 
Wykryj język » Polish
 
 
Wykryj język » Polish