Wyjazd na narty do Włoch ze szkoleniem narciarskim Styczeń Ferie - 1095zł

Ferie styczeń 2015 w Alpach ze Skimaniakiem

 

    WŁOCHY –LOMBARDIA

                           150 KM TRAS (50km + 100km)                          

APRICA, PRESENA, PASSO DEL TONALE, PONTE DI LEGNO, TEMU

 

 17.01.2015-24.01.2015

 

    SKIPASS 6 dni

    ZAKWATEROWANIE 7 nocy

   SZKOLENIE NARCIARSKIE 

 

 

Miejsce APRICA - Włochy

 

Aprica - urokliwa alpejska miejscowośćw północnej części Włoch – Lombardii. Oferuje 50 km zróżnicowanych tras narciarskich położonych pośród przepięknych górskich krajobrazów, lasów sosnowych i świeżego powietrza. Stoki narciarskie są zawsze doskonale przygotowane oraz w razie potrzeby odpowiednio naśnieżane przez cały zimowy sezon. Opady śniegu bywają zwykle bardzo obfite.

Trasy narciarskie Aprici pozwalają na wspaniałą zabawę zarówno osobom, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem lub snowboardem, jak i bardziej doświadczonym miłośnikom zimowego szaleństwa. Rozwinięta infrastruktura daje wiele możliwości spędzania czasu po nartach oraz pozwala zrelaksować się po aktywnie spędzonym dniu w komfortowych apartamentach czy centrach wellness. Na spragnionych życia towarzyskiego czkają liczne puby i restauracje, klimatyczne lokale zapewniając niezapomniany apres ski.

Aprica  leży 30 km od regionów narciarskich Passo del Tonale – Presena - Ponte di legno –Temù tworzących razem bazę 150km tras zjazdowych wraz z niesamowitym widokowo lodowcem Pressena.

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

Szkolenia narciarskie to właśnie to, co wyróżnia nasze wyjazdy. Wszyscy Skimaniacy, uczestniczący w szkoleniach wielokrotnie, doskonale o tym wiedzą, co bardzo nas cieszy i motywuje do dalszego dzielenia wspólnej pasji, jaką jest narciarstwo!  Dziękujemy Wam – drodzy Skimaniacy za wszystkie wspólne chwile spędzone na śniegu!

 Czerpiemy ogrom przyjemności z nauczania narciarstwa – to coś, co po prostu kochamy. Stawiamy na naukę poprzez dobrą zabawę, często korzystając z niekonwencjonalnych środków jak na przykład ćwiczeń robionych w parach podczas jazdy, czy też wycieczek pozatrasowych. Czasem też będziecie musieli radzić sobie tylko z jednej narcie wink. Co prawda podczas nauki jazdy na nartach wspominamy równieżo teorii, jednak najbardziej w tym wszystkim istotne jest, aby czując jedność z nartami, jeździć dobrze nie myśląc przy tym o teoretycznych regułach jazdy. Właśnie tego Was uczymy -„czuć narty, swoją jazdę”, a tym samym czerpać z nich maksymalną przyjemność.  Chcemy byście czuli to, co my czujemy jeżdżąc na nartach. Tym pięknym uczuciem pragniemy się z Wami dzielić!

Szkolenia grup zaawansowanych są niezwykle dynamiczne i niekiedy wymagające. W każdej grupie zaawansowania dbamy o to, by jeździć, a nie stać!

Dodatkowo chętni narciarze biorą często udział w naszych bezpłatnych warsztatach z jazdy sportowej, freeridu lub fun i body curvingu.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami narciarstwa i gór, spędzamy na śniegu kilkadziesiąt, a czasem i więcej dni w sezonie. Kadrę instruktorską tworząludzie kochający narciarstwo (we wszelkich odmianach), zimę i góry instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu narciarstwa, zarówno dorosłych jak i dzieci. Mamy tu specjalistów od: jazdy sportowej, nauki jazdy na nartach dzieci, skialpinizmu, freeridu, a także  fun i body curvingu.

Często znamy regułki, teorię poprawnej jazdy, wiemy, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi, potrafimy to opisać słownie. Pomimo to nie potrafimy wcielić tego w życie pod kątem własnej jazdy. W obliczu tego problemu Skimaniak wychodzi naprzeciw Wam proponując podczas szkoleń wideo nagrania rejestrujące każdy najdrobniejszy szczegół Waszej jazdy. Owe nagrania dostępne są dla uczestników jako zimowa pamiątka, a co najważniejsze są dokładnie analizowane podczas wieczornych wideo analiz z instruktorem, z którym krok po kroku ćwiczący zaczyna rozumieć w czym tkwi sedno sprawy. Filmy takie są niezastąpionym dowodem dla samego siebie o poczynionych postępach.

Nauka jazdy na nartach odbywa się w niewielkich grupach, podzielonych według umiejętności narciarzy. Trwająone 3h przez 6 dni. Nauka narciarstwa ze Skimaniakiem to coś, czego na pewno nigdy nie zapomnicie.  Odkryj narciarstwo na nowo! – gwarantujemy, zaskoczymy Cię;-) !!!

 

    Termin

17.01.2015 - 24.01.2015 

 

Cena zawiera

 •   Profesjonalne szkolenie narciarskie – (3h dziennie w niedużych grupach, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, na różnym poziomie zaawansowania);

            W zakres treningów wchodzą dodatkowo dla chętnych:

           - Body i fun carving

           - Przy grupie o odpowiednich umiejętnościach możliwe dodatkowe warsztaty freeridowe

 •   Zakwaterowanie w apartamentach z aneksem kuchennym (7 noclegów);
 •   Skipass na 6 dniw ośrodku narciarskim Aprica (Włochy);
 •   Wieczorne video- analizy z korektą błędów podczas jazdy;
 •   Dla posiadaczy karnetów możliwośćkorzystania z darmowego ski-busa;
 •   Opiekę organizatorów;
 •   Doskonałą zabawę na stoku i wspólne wieczory integracyjne;
 •   Sprzątanie końcowe
 •  *Dla chętnych (zarówno dzieci, kobiet jak i mężczyzn) bezpłatne,wieczorne zajęcia relaksacyjne z instruktorką fitness (Yoga, stretching, zdrowe  plecy, pilates).

     *Osoby chętne na zajęcia relaksacyjne są proszone o wzięcie maty, karimaty lub koca – czegoś, na czym można by wygodnie ćwiczyć.

 

Cena nie zawiera

 •  Dopłaty do apartamentów 2 i 3 osobowych.
 •  Dopłaty do rozszerzonego karnetu o region Passo del Tonale – Presena, Ponte di legno –Temù - OPCJA DLA CHĘTNYCH (dodatkowe 100km tras z wybranych 2-ch dni podczas całego wyjazdu)

        Opcja ta daje możliwość zwiększenia ilości tras o lodowiec i okolice Passo Tonale – Presena - Pontedilegno –Temù, co razem daje z Apricą 150km tras.

TRASY O RÓŻNYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA -dla początkujących poprzez trasy o średnim poziomie trudności kończąc na trasach trudnych. 

Link do mapki obszaru Adamello Ski obejmującego karnet rozszerzony poniżej:

http://www.bergfex.pl/ponte-di-legno/panorama/ 

 

* Szkolenie z instruktorem odbędzie sięna lodowcu w ustalonych dniach przy minimum 8 osobach z opcją lodowca. Szkolenie dla osób bez tej opcji odbywa się codziennie w Aprice.

* Ski-bus kursuje wyłącznie do ośrodka Aprica.

 •  Transportu (pomagamy łączyć kierowców z pasażerami, tak by koszt dojazdu był jak najmniejszy dla każdego uczestnika!)
 •   Wyżywienia (w apartamentach dostępne wyposażone kuchnie)
 •   Dodatkowa opłata za pościel 6 Euro – dla chętnych! (poszewka na poduszkę i koudrę/koc, prześcieradło)
 •   Depozyt zwrotny za apartament 100 Euro
 •   Kaucja zwrotna 5 Euro za 6-dniowy Skipass

 

Przykładowe zdjęcia regionu, apartamentów,

rozkładu tras narciarskich

Trasy narciarskie leżąna wysokościpomiędzy 1200 i 2300 m.n.p.m, umożliwiając zjazd na nartach do samej miejscowości Aprica.  Ośrodek ten oddalony jest o 35 km od Ponte di Legno. Wartym uwagi jest fakt, iż od lat trenuje tu włoska kadra narodowa. Pomimo łagodnego oraz bogatego w słońce klimatu, Aprica zaliczana jest do terenu narciarskiego o znacznej gwarancji śniegu, którą podtrzymują w razie potrzeby w urządzenia naśnieżające obejmujące 80% tamtejszych stoków.

Aprica - widok na stok narciarski we Włoszech w Alpach

 

 •       Najwyższy punkt regionu - 2300m
 •         Różnica wzniesień- 1108m
 •         Stacja dolna - 1162m
 •         Położenie miejscowości – 1181m
 •         Nartostrady – łączna długość- 50 km
 •         Snowpark - 1
 •         Najdłuższa trasa zjazdowa - 7 KM
 •         Liczba wszystkich wyciągów: 18

     

Aprica trasy narciarskie

Mapa tras narciarskich Passo Tonale Ponte di Legno Temu Pressena

Aprica wyjazd narciarski 2015 Alpy-Włochy zdjęcie apartamentu 1Aprica wyjazd  na narty Alpy-Włochy zdjęcie apartamentu 2Włochy wyjazd narciarski 2015 zdjęcie apartamentu 3

    Włochy wyjazd narciarski ze szkoleniem zdjęcie apartamentu 5 Alpy wyjazd na narty 2015 apartament 4

 

Zdjęcia są przykładowym obrazem standardu zakwaterowania, jaki będzie na miejscu

Powyższa treść ma charakter informacyjny.


 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

 

 
Wykryj język » Polish