wyjazd na narty do Serfaus Fiss i Ladis -zdjecie 

Grudzień na nartach w Austrii - Serfaus - Fiss - Ladis

     Austria - Tyrol

                           212 Km Tras                      

         Serfaus - Fiss - Ladis

 

        12.12.2015 - 18.12.2015

    

   SKIPASS 5 dni

    ZAKWATEROWANIE 6 nocy

        KILKUDNIOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE


Miejsce Serfaus Fiss Ladis - Austria

 

ośrodek narciarski serfaus - fiss -ladis -zdjęcie

 

     Rozbudowany teren ośrodka obejmującego Serfaus Fiss i Ladis obejmuje obszar o wysokości od 1200 do 2820 m. Cudowne chwile na nartach zapewniają szerokie, liczne trasy o różnym poziomie trudności, dobrze zagospodarowane i starannie przygotowane, piękne krajobrazy i z regóły piękna pogoda (jedne z najbardziej łonecznych miejsc w Tyrolu). Świetana przeustowość i ilość wyciągów sprawia, że stanie w kolejkach podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w tych rejonach nikomu nie grozi.

Śnieg jest gwarantowany nie tylko na wysoko położonych obszarach, ale również na obszarze 155 km tras, zaopatrzonych w systemy naśnieżające na różnych wysokościach.

     Pamięta się tu nie tylko o narciarzach, ale i stwarza doskonałe warunki do jazdy choćby dla snowboardzistów (snowparki) czy narciarzy biegowych (110 kilometrów tras biegowych, w tym 23 km tras wysokościowych).

     O innowacyjności tego ośrodka świadczą chociażby kolejki linowe o najnowocześniejszym wyposażeniu i podwyższonym komforcie (podgrzewane siedzenia i itp.). Nie ma problemu aby gdzieś coś zjeść (28 restauracje górskie, 4 bary pod parasolkami, bezpłatna bezprzewodowa sieć internetowa w restauracjach górskich ), zrelaksować czy przechować lub wypożyczyć sprzęt, lub go kupić.

Dzięki après ski istnieje całe mnóstwo możliwości ciekawie spędzonego czasu po nartach (m.in. imprezy i pokazy: Adventure Night, Nightflow i Magic Ladis)

     Tak różnorodny teren przyciąga również rodziny z dziećmi, na które czeka: szkółka narciarska dla dzieci (Kinderschneealm) oraz park zabaw Murmlipark Serfaus, kraina zabaw dziecięcych u Berty (Bertas Kinderland) w Fiss-Ladis, szlaki przygód dla dzieci, dziecięcy parkour na skuterach śnieżnych, 8 obszarów zabaw, 2 stałe tory wyścigowe. Nie jest również żadnym problemem znaleźć tu opiekę nad małymi dziećmi w żłobku czy przedszkolu narciarskim.

     Narciarstwo alpejskie i biegowe, jazda na łyżwach, freestyle na nartach i snowboardzie, saneczkarstwo (7 km z oświetleniem nocnym), zjazdy na pontonach, curling, przejażdżki saniami, narciarstwo telemarkowe to tylko niektóre atrakcje kryjące się w ośrodkach Serfaus-Fiss-Ladis.

 

ośrodek narciarski sfl -zdjęcie  platfora widokowa osrodka sfl -zdjęcie

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

     Szkolenia narciarskie oferowane przez Skimaniaka prowadzone w niewielkich    grupach na różnym poziomie zaawansowania (podział na grupy ćwiczebne) sprawią, że Twoja jazda będzie nie tylko bardziej poprawna technicznie, ale i bezpieczniejsza, bardziej komfortowa i świadoma, oraz mniej męcząca.

   Czerpiemy ogrom przyjemności z nauczania narciarstwa – my to po prostu kochamy. Podczas szkoleń często korzystamy z niekonwencjonalnych metod, takich  jak ćwiczenia  w parach podczas jazdy, czy wycieczki poza trasowe. Niekiedy jeżdżąc z nami będziecie musieli radzić sobie tylko na jednej narcie (czasem po prostu  drugą Wam zabierzmy...). Mimo, że wspominamy oczywiście o teorii to uważamy, że najistotniejsze w tym wszystkim  jest, aby naprawdę "poczuć narty" - jeździć  nie myśląc przy tym o teoretycznych regułach  jazdy (choć oczywiście wypada je znać), ciesząc się każdym skrętem jednocześnie panując nad nartami w 100%.

    To właśnie staramy się wam przekazać -„jak poczuć swoją jazdę”, bowiem wtedy możemy dopiero czerpać z szusowania maksimum przyjemności. Dążymy do tego byście poczuli to, co czujemy my jeżdżąc na nartach. Bo naprawdę piękne uczucie, którym pragniemy się z Wami dzielić!

   Szkoleniu towarzyszy ze strony instruktorów pełne zaangażowanie. Oczywiście pamiętamy także o najmłodszych narciarzach, którzy na naszych wyjazdach na narty są zawsze niezwykle istotni. Posiadamy też specjalistów od nauki właśnie dzieci. Dla najmłodszych nasze instruktorki zostają często na długo "ciociami" do których wraca się co sezon, a Ci trochę starsi szybko znajdują w swoim instruktorze nowego idola, po szkoleniu często ciągnąc rodziców na stok, snowpark lub poza trasę bez potrzeby jakiegokolwiek odpoczynku...;-D

     Profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, kreatywność i wspaniała, luźna atmosfera to właśnie to, co charakteryzuje szkoelnia narciarskie u nas na wyjazdach. Filmy nagrywane podczas jazdy są weryfikowane podczas wieczornych wideo analiz z instruktorem. Dzięki temu sami możemy stanąć obok siebie i dojrzeć to  co jeszcze jest do ewentualnej poprawy. Filmy te stanowią nie tylko formę nauki ale także niezastąpioną pamiątkę z wyjazdu ze Skimaniakiem.

 

Termin wyjazdu:

 

12.12.2015 - 18.12.2015

 

   Cena zawiera

  - Zakwaterowanie w apartamentach z aneksem kuchennym - 6 noclegów;

  - Skipass na 5 dni w ośrodku narciarskim Serfaus-Fiss-Ladis (Austria)

  - Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowego ski-busa;

  - Szkolenie narciarskie z podziałem na różne grupy zaawansowania (3h dziennie przez 5 dni)

  - Opieka organizatorów;

  - Wieczorne video- analizy z korektą błędów podczas jazdy;

  - Doskonała zabawa na stoku i wspólne wieczory integracyjne;

  - Sprzątanie końcowe

  - Ręczniki, pościel

  - Bezpłatny parking

  - Bezpłatny dostęp do internetu

 

  Cena nie zawiera

  - Dopłaty do apartamentów 2 i 3 osobowych - liczba takich apartamentów ograniczona

    (apartamenty bez dopłaty 4 osobowe i większe).

  - Transportu (pomagamy łączyć kierowców z pasażerami w samochodach osobowych/busach, tak by koszt dojazdu był jak najmniejszy dla każdego uczestnika!) (czytaj więcej)

  - Wyżywienia (w apartamentach dostępne wyposażone kuchnie).

  - Depozyt zwrotny za apartament

  - Kaucja zwrotna 5 Euro za 5-dniowy Skipass

  - Ubezpieczenia

 

Przykładowe zdjęcia regionu, apartamentów,

rozkładu tras narciarskich

 

- 11 kolejek gondolowych

- 16 kolejek krzesełkowych (dwie ośmioosobowe, siedem sześcioosobowych i siedem czteroosobowych)

- 11 wyciągów orczykowych

- 28 czarodziejskich dywanów i wyciągów linowych

Trasy

   -- niebieskie/łatwe 47 km (22,29 %)

   -- czerwone/średnie 121 km (56,99 %)

   -- czarne/trudne 28 km (13,33 %)

- szlaki narciarskie 16 km (7,39 %)

Kliknij w zdjęcie ponizej, by otworzyć galerię

 

 

Zdjęcia są przykładowym obrazem standardu zakwaterowania w opcji apartamentowej

 

Warunki uczestnictwa

1. Pierwsza wpłata w momencie rezerwacji
2. Wszelkie zniżkirozliczane/odejmowane przy drugiej wpłacie na miejscu pobytu
3. Dodatkowo na miejscu płatne:
 
    a) depozyt zwrotny za apartament
    b) kaucja 5 euro/os. za skipass 

4. Obowiązkowy dowód osobisty lub paszport na wyjeździe
5. Chęć do wspólnej zabawy narciarstwem :)

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

     Powyższa treść ma charakter informacyjny