Szkolenia Snowboardowe

 

 

CENNIK SZKOLENIA SNOWBORDOWEGO - usługa dodatkowa - dla osób chętnych

!UWAGA! -  osoby wykupujące wyjazd narciarski lub snowboardowy w biurze podróży ZIDO lub dokonujące rezerwacji wyjazdu przez naszą stronę www.skimaniak.org  w sezonie 2019/2020 dostają dodatkowy RABAT - 150zł na każdy wariant szkolenia grupowego!

 

Opcjonalne GRUPOWE szkolenie snowboardowe (czerwone ceny są cenami z już uwzględnionym rabatem dla klientów biura podróży ZIDO):

 

Opcjonalne szkolenie snowbordowe

a) 475zł 625zł (3h* przez 5 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi

b) 740zł 890zł** (5,5h* przez 5 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi - w tym godzinna przerwa w środku dnia na posiłek ok. godz. 12.15 (we własnym zakresie)

c) 580zł  730zł*** (3h* przez 6 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi

d) 810zł 960zł** (5,5h* przez 6 dni) - w tym godzinna przerwa w środku dnia na posiłek ok. godz. 12.15 (we własnym zakresie). Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi

e) 730zł  880zł (3h* przez 5 dni) - Szkolenie dla osób w wieku od ukończonych 7 lat i starsi, początkujących, prowadzone w kameralnych grupach

f)  850zł  1000zł *** (3h* przez 6 dni) - Szkolenie dla osób w wieku od ukończonych 7 lat i starsi, początkujących, prowadzone w kameralnych grupach

 

          W okresie ferii zimowych i wyjazdu sylwestrowego możliwa codzienna opieka nad najmniejszymi dziećmi  po ich czasie szkolenia (do godziny 16.00) - dodatkowa opiekunka dostępna w zależności od ilości osób zgłoszonych wcześniej drogą emailową na odpowiedni czas przed wyjazdem. Zgłoszenia i wszelkie zapytania prosimy kierować na nasz adres email. Koszt zależny od ilości osób chętnych/zgłoszonych. Zgłoszenie może obejmować tylko 6 dni podczas całego pobytu.

* Każda godzina szkoleniowa jest rozumiana jako 55 minut (konieczność zmiany grup przez instruktora, aspekty organizacyjne)

** Szkolenie całodzienne (5-cio lub 6-cio dniowe) zostanie uruchomione, gdy zbierze się 6 osób na daną grupę szkoleniową

 

Określenie wyboru przez uczestnika "wyjazd ze szkoleniem", lub "bez szkolenia" następuje przed wyjazdem, podczas dokonywania rezerwacji !

 

Dla osób chętnych mamy również propozycję dodatkowych zajęć indywidualnych oraz zajęć w małych 2,3 i 4 osobowych grupach. Lekcje trwają godzinę i odbywają się rano i w południe lub 6-tego dnia jazdy na stoku w sytuacji kiedy jest dostępny instruktor. Chcesz ze znajomymi sprawdzić się pod okiem instruktora? To świetny pomysł aby już dziś zarezerwować lekcję narciarską drogą mailową.

 

CENNIK LEKCJI INDYWIDUALNYCH SZKOLENIA SNOWBOARDOWEGO - usługa dodatkowa - dla osób chętnych

a) 1 osoba - 35 euro/h*

b) 2 osoby - 25 euro/h*

c) 3 osoby i więcej - 20 euro/h*

* Każda godzina szkoleniowa jest rozumiana jako 55 minut (konieczność zmiany grup przez instruktora, aspekty organizacyjne)

Opłatę za szkolenia narciarskie trzeba uiścić przed terminem szkolenia przelewem bankowym w EURO lub w PLN (w wypadku zapłaty w PLN wpłaty należy dokonać po kursie średnim NBP z dnia przelewu) - wcześniej zawsze należy potwierdzić drogę e-mailową dostępność instruktora.

Lekcje indywidualne są realizowane po wcześniejszym umówieniu się z organizatorem i dobraniu instruktora, w godzinach 8.30 - 9.25, 12.20 - 13.15

 

 

Chciałbyś nauczyć się jeździć na desce, lub doskonalić obecne umiejętności?


  Nie dajcie się zwieść nazwą :) –  Skimaniak to również świetna zabawa dla snowboardzistów. Organizujemy profesjonalne szkolenia z instruktorami snowboardu na różnych poziomach zaawansowania. Kursy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Szkolenia prowadzone są w małych kameralnych grupach odpowiednio dobranych pod kątem podziału zaawansowania uczestników.

  W trakcie szkolenia będzie kolekcjonowany materiał do wieczornej videoanalizy. Dzięki temu każdy z uczestników będzie mógł zobaczyć swój styl jazdy na filmie, oraz poprawić błędy o których istnieniu nie wiedział.

  Szkolenia grupowe prowadzone są przez 5 lub 6 dni. Na ten sezon zimowy przygotowaliśmy również  ofertę zajęć indywidualnych dla tych którzy mają mało czasu, a cenią sobie najwyzszą możliwą intensywność nauki. Dany dzień i godzinę szkolenia ustala się już na odpowiedni czas przed wyjazdem drogą emaliową.