Szkolenia Narciarskie

 

CENNIK SZKOLENIA NARCIARSKIEGO WŁOCHY/AUSTRIA- usługa dodatkowa - dla osób chętnych - dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych na różnym poziomie jazdy

!UWAGA! -  osoby wykupujące wyjazd narciarski w biurze podróży ZIDO lub dokonujące rezerwacji wyjazdu przez naszą stronę www.skimaniak.org  w sezonie 2023/2024 dostają dodatkowy RABAT (ceny czerwone) - na każdy wariant szkolenia grupowego! 

 

Opcjonalne GRUPOWE szkolenie narciarskie (czerwone ceny są cenami z już uwzględnionym rabatem dla klientów biura podróży ZIDO):

a) 700zł 1150zł (3h* dziennie przez 5 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi

b) 1175zł 1625zł ** (5,5h* dziennie przez 5 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi - w tym godzinna przerwa w środku dnia na posiłek ok. godz. 11.45 do 13.15 (we własnym zakresie)

c) 900zł 1350zł *** (3h* dziennie przez 6 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi

d) 1435zł 1885zł ** (5,5h* dziennie przez 6 dni) - w tym godzinna przerwa w środku dnia na posiłek ok. godz. 11.45  do 13.15 (we własnym zakresie). Dla osób jeżdżących, w wieku od ukończonych lat 7 i starsi

e) 1030zł 1480zł (3h* dziennie przez 5 dni) - Szkolenie dla osób w wieku od ukończonych 7 lat i starsi, początkujących, prowadzone w kameralnych grupach

f)  1250zł 1700zł *** (3h* dziennie przez 6 dni) - Szkolenie dla osób w wieku od ukończonych 7 lat i starsi, początkujących, prowadzone w kameralnych grupach

g) 11001550zł (3h* dziennie przez 5 dni) - Przedszkole narciarskie - szkolenie dla dzieci między ukończonym 4, a 6,99 rokiem życia, prowadzone w kameralnych grupach

h) 1350zł 1800zł *** (3h* dziennie przez 6 dni) - Przedszkole narciarskie - szkolenie dla dzieci między ukończonym 4, a 6,99 rokiem życia, prowadzone w kameralnych grupach

* *UWAGA! W okresie Sylwestrowym do powyższych cen należy doliczyć + 150zł do szkoleń półdniowych oraz + 225zł do szkoleń całodniowych.

 

          W okresie ferii zimowych i wyjazdu sylwestrowego możliwa codzienna opieka nad najmniejszymi dziećmi np. z przedszkola narciarskiego po ich czasie szkolenia (do godziny 16.00) - dodatkowa opiekunka/opiekun dostępna/y w zależności od ilości osób zgłoszonych wcześniej drogą emailową na odpowiedni czas przed wyjazdem. Zgłoszenia i wszelkie zapytania prosimy kierować na nasz adres email. Koszt zależny od ilości osób chętnych/zgłoszonych. Zgłoszenie może obejmować tylko 6 dni podczas całego pobytu.

**Każda godzina szkoleniowa jest rozumiana jako 55 minut (konieczność zmiany grup przez instruktora, aspekty organizacyjne)

*** Szkolenie (5-cio lub 6-cio dniowe) zostanie uruchomione, gdy zbierze się 6 osób na daną grupę szkoleniową

**** Przedszkole narciarskie (3h dziennie, 5 lub 6 dni) uruchomione zostanie przy zebraniu 4 osób na grupę, zaś w przypadku osób jeżdżących (3h/6dni) przy zebraniu minimum 6 osób na grupę

    

      Określenie wyboru przez uczestnika "wyjazd ze szkoleniem", lub "bez szkolenia" następuje przed wyjazdem, podczas dokonywania rezerwacji !

     

     Dla osób chętnych mamy również propozycję dodatkowych zajęć indywidualnych oraz zajęć w małych 2, 3 i 4 osobowych grupach. Lekcje trwają godzinę i odbywają się rano i w południe lub 6-tego dnia jazdy na stoku w sytuacji kiedy jest dostępny instruktor. Chcesz ze znajomymi sprawdzić się pod okiem instruktora? To świetny pomysł aby już dziś zarezerwować lekcję narciarską drogą mailową.

 

CENNIK LEKCJI INDYWIDUALNYCH SZKOLENIA NARCIARSKIEGO - usługa dodatkowa - dla osób chętnych

a) 1 osoba - 45 euro/h/os*

b) 2 osoby - 35 euro/h/os*

c) 3 osoby i więcej - 30 euro/h/os*

* Każda godzina szkoleniowa jest rozumiana jako 55 minut (konieczność zmiany grup przez instruktora, aspekty organizacyjne)

Lekcje indywidualne są realizowane po wcześniejszym umówieniu się z organizatorem i dobraniu instruktora, w godzinach 8.00 - 9.00, 11.45 - 13.15

 Lekcje indywidualne mogą być także realizowane w innych godzinach jeśli, któryś z instruktorów będzie wówczas w dostępności

 

     Cechą charakterystyczną naszych wyjazdów ze Skimaniakiem w Alpy są szkolenia narciarskie i snowboardowe realizowane w j. polskim. Tak jak szeroko opisujemy w każdej ofercie szkolenia te prowadzone są w języku polskim przez naszych zaufanych instruktorów PZN, których można śmiało nazwać fanatykami tego w czym się specjalizują. Świetny kontakt z człowiekiem, spora wiedza o nauczaniu narciarstwa czy snowboardu, cierpliwość, poczucie humoru, kreatywność i pomysłowość to tylko niektóre cechy prowadzących. 

    Staramy się, by każda grupa była jak najbardziej spójna pod kątem umiejętności i odpowiednio dobrana w temacie liczebności osób ją tworzących. Grup nigdy nie przepełniamy. Dla przykładu grupy zupełnie początkujące składają się z 3-4 osób, zaś jeżdżące najczęściej z 6-8 osób. Nasze szkolenia to nie tylko nauczanie i nabywanie nowych umiejętności ale i czas mile spędzony na stoku w nieco odmienny niż zwykle sposób, w towarzystwie innych uczestników, z którymi można się wówczas mocno zintegrować.

    Uczestnicy naszych wyjazdów w Alpy są szeregowani pod kątem umiejętności jeszcze przed wyjazdem do odpowiednich grup szkoleniowych w podziale często na wiek oraz przede wszystkim poziom jazdy, który jest głównym wyznacznikiem przydzielenia do danej grupy. Pomaga nam przy tym nasza opisowa skala jazdy, którą udostępniamy w drodze kontaktu emailowego. Każdy zainteresowany przystąpieniem do kursu jest proszony by subiektywnie odnieś się do owej skali, która jest w prosty sposób opisana w dziesięciu punktach. Na tej podstawie tworzymy wstępnie grupy szkoleniowe, które na miejscu pobytu są po pierwszym dniu jazdy z instruktorem jeszcze korygowane. Przesunięcia, rotację w grupach szkoleniowych są realizowane tylko kiedy oczywiście zajdzie taka potrzeba. 

    Na życzenie naszych uczestników, o ile takowe się pojawiają, znajomych, rodzeństwa etc. umieszczamy w tych samych grupach szkoleniowych, o ile oczywiście poziom ich jazdy jest na tyle spójny, by mogli zasilać szeregi tej samej grupy.  W zależności od wieku kursantów szkolenia są realizowane w różny sposób z użyciem różnych metod wśród, których nawet najmłodsi z przedszkola narciarskiego chętnie przychodzą każdego dnia na swą zbiórkę.  Wiele osób wraca do Skimaniaka nie tylko ze względu na ogólną organizację imprezy, ale z powodu  świetnie realizowanych szkoleń, w które nasi instruktorzy wkładają całe serce.  Zachęcamy więc dorosłych, młodzież dzieci większe i mniejsze do przyłączenia się do nas, do sympatycznych grup, z którymi czas spędzony na stoku na pewno będzie zaliczony do bardzo owocnych. Realizujemy zarówno szkolenia grupowe jak i indywidualne. 

    Powyżej udostępniamy cenniki szkoleń dla osób uczestniczących w naszych wyjazdach zimowych na narty w Alpy, jak i cenniki szkoleń dla osób spoza wyjazdu, które chcą skorzystać tylko i wyłącznie z samych szkoleń, co jest w Skimaniaku oczywiście możliwe. Z takimi osobami podejmujemy kontakt telefoniczny czy emailowy ustalając poza poziomem jazdy także miejsce, datę i godzinę pierwszej zbiórki. Podajemy także kontakt do rezydenta na miejscu pobytu.