FREESKI 2023
FREESKI 2023

Marzec i Kwiecień 2023
Karnet w cenie


KARNET W CENIE
KARNET W CENIE

Karnet narciarski
zawsze w cenie wyjazdu!


Previous Next

Janusz Szopf

Narciarz od urodzenia, obecnie na zasłużonej emeryturze, nazywany przez najmłodszych adeptów sztuki narciarskiej i ich rodziców „Janulek” a w środowisku turystycznym z racji prowadzonej firmy o podobnej nazwie, działającej na rynku turystycznym przez blisko 30 lat „Pan Topski”

 

Z powodu trudnej sytuacji spowodowanej COVID 19 zmuszony był do zamknięcia swojej firmy. W turystyce osiągnął prawie wszystko. Z racji prowadzonej działalności turystycznej o profilu aktywnej turystyki, dał się poznać jako organizator wyjazdów narciarskich w najbardziej znane rejony Alp austriackich, włoskich, francuskich i słoweńskich. Interesujący się historią wielu krajów. W okresie lata jako sternik morski, był organizatorem morskich rejsów żeglarskich w rejonie Morza Śródziemnego i nie tylko a także wyjazdów rowerowych w Austrii i Chorwacji. Jest doświadczonym pilotem zagranicznym władającym dwoma językami: niemieckim i angielskim.

W temacie nart jako licencjonowany instruktor SITN oraz jako były instruktor austriackiej szkoły narciarskiej jest skutecznym metodykiem, gdzie wielu jego uczniów zdobyło szlify instruktorskie.

To czy uczeń robi postępy czy ich nie robi, to wyłączna wina instruktora” – takie motto towarzyszy jemu podczas ponad 40 letniej pracy instruktorskiej na nartach. Jest zapalonym fanem wypraw wysokogórskich i turystyki free rajdowej.

Jako człowiek kojarzony z turystyką zwiedził wszystkie kraje Europy i nie tylko. A wspomnienia z Krymu czy Syberii stały się niestety odległą przeszłością.

 

  • Instruktor Narciarstwa Zajazdowego (SITN)
  • Sternik Jachtowy
  • Pilot wycieczek