FREESKI 2023
FREESKI 2023

Marzec i Kwiecień 2023
Karnet w cenie


KARNET W CENIE
KARNET W CENIE

Karnet narciarski
zawsze w cenie wyjazdu!


Previous Next

Mateusz Łagowski

 

Pasjonat narciarstwa zjazdowego, a w szczególności narciarstwa pozatrasowego, ski-alpinizmu, oraz wypraw ski-tourowych. Jego dwie wielkie miłości to góry i woda.
Gdy nie jest w górach, zwiedza świat - był już w niemal wszystkich krajach Europy Zachodniej, ma zasobą również wyprawy do Afryki i Europy Wschodniej. Latem pływa na wszystkim co ma żagiel - w szczególności na windsurfingu, oraz małych katamaranach.

Trzecią wielką pasją jest tenis z którym związany jest od dzieciństwa - występował w wielu imprezach tenisowych w charakterze zawodnika (m.in. Mistrzostwa Polski Seniorów).

 

 

Urodzony we Wrocławiu

Absolwent Politechniki Wrocławskiej kier. Informatyka (spec, Bezpieczeństwo komputerowe) oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Związany również z Uniwersytetem we Freiburgu (pisał na tamtejszym fakultecie technicznym m.in. swoją prace magisterską )

 

  • Instruktork tenisa ziemnego międzynarodowej organizacji PTR (Professional Tenis Registry)
  • Były zawodnik KKT Wrocław w Tenisie Ziemnym
  • Instruktor Narciarstwa zjazdowego z uprawnieniami międzynarodowymi (IVSI)
  • Instruktor Narciarstwa zajazdowego PZN (Polskiego Związku Narciarskiego)
  • Instruktor narciarstwa zjazdowego MENiS (Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu)
  • Żeglarz Jachtowy PZZ(z uprawnieniami - Inland skipper)

Założyciel, fundator oraz były prezes Fundacji "Sportmania"; późniejszy członek jej rady nadzorczej.

Kontynuuje tradycje Fundacji "Sportmania" pozstając wiernym jej początkowym wartościom i celom, współtworząc inicjatywy aktywni.org oraz skimaniak.org

Pasjonuje się również najnowsza technologia i możliwościami jakie za sobą niesie- Laureat XII edycji konkursu na przedsięwzięcia oparte na innowacjach i innowacyjnych pracach naukowych organizowanego przez Wrocławskie Centrum Transferu Technologi - Politechniki Wrocławskiej - wyróżniony za swoją pracę m.in nagrodą prezydenta miasta Wrocławia.

Był również zawodowo zwiazany z  Politechniką Wrocławską - jako jej pracownik.