Samnaun
Szwajcaria Samnaun - Ischgl

Marzec 20.03.2021-27.03.2021
21.03.2021-27.03.2021


Strefa Bezcłowa i nawet do 238 km tras narciarskich
Szkolenia SKI&SNB dla chętnych


Samnaun

Szwajcaria
Marzec 20.03.2021-27.03.2021
21.03.2021-27.03.2021


Strefa Bezcłowa i nawet do 238 km tras narciarskich
Szkolenia SKI&SNB dla chętnych


Uwaga! Ze względu na wprowadzenie kwarantanny dla Polaków przy wjeździe do Szwajcari od 22.03.2021 zmieniliśmy terminy naszych wyjazdów!

Samnaun leży w strefie bezcłowej co dodatkowo pozytywnie wpływa na koszty zwiazane z wyjazdem ;-). Samnaun to też najbliższy z Polski Szwajcarski ośrodek narciarski.

 
Obiekt Cena Opis
opis obiektu lub apartamentu

Apartamenty bez wyżywienia

Skipass  i ubezpieczenie w cenie!

od 689 Chf

od 655 Chf

 

Szczegóły
Obiekt Cena Opis
opis obiektu lub apartamentu

Apartamenty bez wyżywienia

Skipass i ubezpieczenie w cenie!

od 779 Chf

od 736 Chf

Szczegóły

 

 

 

 SAMNAUN - ISCHGL:

 

 Podczas tego wyjazdu mieszkamy w Szwajcarskim Samnaun czyli w samej strefie bezcłowej ;-) . Stąd startują wyciągi transgranicznego ośrodka Ischgl - Samnaun.  Oprócz  ośrodka narciarskiego z absolutnego światowego topu, klimatycznego Szwajcarskiego, wysokogórskiego miasteczka  Samnaun oferuje jeszcze tanie paliwo na stacjach benzynowych i inne produkty bez ceł i podatków (perfumy, alkohol, czekoladę etc.)- będziemy mieć więc świetną okazję do tańszych zakupów (bez obaw o nadmierne nadwyrężenie portfela pomimo, że to w końcu Szwajcaria) ;-)

Bliskość dojazdu z Polski jest niewątpliwie dużym atutem tego kierunku - Najbliższy Szwajcarski ośrodek z Polski! Odległość jest podobna jak do Austrii i bliższa niż do Włoch!

 

Uwaga!Podczas wyjazdu czynna będzie najprawdopodobniej tylko Szwajcarska część ośrodka Ischgl - Samnaun, jednak ośrodek jest na tyle rozległy (całość ma aż 238km tras  ), że na pewno nie będziemy się nudzić pomimo zamknięcia części tras po stronie austriackiej.

 

      Samnaun/Ischgl aktualnie znajduje się w czołówce alpejskich ośrodków. 90 proc. tras leży na wysokości ponad 2000 m n.p.m., co daje gwarancję śniegu przez cały sezon trwający aż do maja. Cały ten teren cały teren narciarski to aż 238 km tras po obu stronach granicy - tyle tras jest dostępnych dla fanatyków sportów zimowych zjeżdżających tu z całej Europy, dających nieograniczone możliwości do uprawiania narciarstwa, czy snowboardu.. Świetnie rozwinięta infrastruktura i spora ilość tras daje gwarancję bardzo dobrej przepustowości, jak i braku tłoku na stokach. Przy ponad 200km tras każdy znajdzie dla siebie zjazdy odpowiednie do swych umiejętności.

Sporo jest tu też terenów do uprawiania narciarstwa biegowego , terenów freeridowych jak i freestylowych zapewnia dodatkowe możliwości spędzania czasu poza typowym narciarstwem zjazdowym.

 

Mapy tras narciarskich

  

Kliknij w mapę by ją powiększyć!

 

Ischgl - Samnaun 1377 – 2872 m.n.p.m.

Liczba tras 85
Nartostrady łącznie - ok. 238 km

Trasy: łatwe 24%| trudne 47%| b. trudne 29%

Wyciągi 45

Snowpark 2

Najdłuższa trasa 11 km

Obszar narciarski 515 ha

Sezon narciarski od grudnia do maja

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

 

 

Podczas tego wyjazdu oferujemy szkolenia w nastepujacych wariantach:

  

Szkolenia grupowe dla osób jeżdżących

      Są propozycją skierowaną dla narciarzy mających już pierwsze kroki za sobą i tym samym mogących uczestniczyć w zajęciach w grupie (tzn. osoba biorąca udział w takim szkoleniu powinna być w stanie min. samodzielnie się zatrzymać z różnej prędkości, płynnie i w tempie skręcać pługiem oraz jeździć każdego typu wyciągiem jak i trzymać tempo grupy). Osoba w tej grupie powinna być gotowa do rozpoczęcia nauki jazdy równoległej. Dla narciarzy nie posiadających jeszcze tych umiejętności proponujemy natomiast "szkolenia dla początkujących.

 

Szkolenia indywidualne dla osób jezdżących

     Jest to propozycja dla osób, które chcą mieć uwagę instruktora skupioną jedynie na sobie i potrzebują poprawić lub dopracować konkretne elementy techniki jazdy w jak najkrótszym czasie.

 

 

 

 

Uwaga! Niestety podczas tego wyjazdu nie prowadzimy szkoleń dla osób zupełnie początkujących, jednak osoby takie mogą skorzystać z lekcji indywidualnych prowadzonych przez lokalną Szwajcarska szkołę narciarską.

Natomiast lekcje dla osób już jeżdżących są prowadzone przez naszych Polskich instruktorów.

 

 

 


Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

Powyższa treść ma charakter informacyjny