Pejo - Val di Sole

Włochy - Trydent
Ferie: 08-15.02.2020 (Luty)


nawet do 380 km tras narciarskich
Szkolenia SKI&SNB dla chętnych


Pejo
Pejo - Val di Sole

Włochy - Trydent
Ferie: 08-15.02.2020 (Luty)


nawet do 380 km tras narciarskich
Szkolenia SKI&SNB dla chętnych


Karnet i dobre ubezpieczenie SKI zawsze w cenie wyjazdu!!!
Obiekt Cena Opis
zdjęcie apartamentu w austrii w nauders

Apartamenty bez wyżywienia przy stoku!

Skipass 6 dni i ubezpieczenie w cenie!

od 1349 zł

od 1239 zł

Szczegóły

zdjęcie apartamentu rezydencji narciarskiej w ponte di legno

Hotel *** z wellness 300m od stoku!

Skipass 6 dni , wyżywienie HB i ubezpieczenie w cenie!

od 2785 zł

od 2395 zł

Szczegóły

  Miejsce Pejo - Włochy

     Pejo jako jeden z najstarszych kurortów narciarskich w Alpach, cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników sportów zimowych. Jest to jeden z najstarszych rejonów turystycznych w tzw. włoskiej Dolinie Słońca (Val di Sole). Przeważająca liczba słonecznych dni, jedne z najobfitszych opadów śniegu w całych Alpach czynią z Pejo miejsce wręcz wymarzone na urlop zimowy. Dolina u podnóży pasma górskiego Gruppo di Brenta i szczytu Adamello przyciąga turystów nie tylko ze względu na idealne warunki do uprawiania sportów zimowych, ale także ze względu na bogate walory natury, tj. liczne źródła termalne i minerały lecznicze, mające ponad 300-letnią historię. Wszystko to odbywa się w samym centrum Parku Narodowego Stelvio. Niewątpliwą atrakcją Pejo jest też kompleks basenów termalnych zlokalizowanych zaraz przy gondoli i większości naszych obiektów noclegowych.

zdjęcie ze stoków narciarskich w pejo   wyjazd na narty do Pejo - zdjęcie

Wyjazd narciarski do włoch Pejo zdjecie  Pejo - narty włochy

 

     Ośrodek narciarski Pejo oferuje 20 km (UWAGA! ośrodek w ostatnich latach się rozbudował, wiec niektóre strony podają jeszcze przestarzałe informację z mniejszą ilością tras narciarskich!) przepięknych i malowniczych tras od wysokości 3000 m n.p.m. do poziomu ok. 1500 m n.p.m, idealnych dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania. Ośrodek Pejo dysponuje nowoczesną kolejką linową PEJO 3000. Składa się ona z dwóch wagonów, mogących pomieścić w sumie 200 osób. W przeciągu kilku minut transportuje ona miłośników sportów zimowych z miejscowości Tarlenta (2000 m n.p.m.) do położonego 1000 m wyżej schroniska „Mantova” w paśmie górskim Orles-Cevedale. Wyjazd kolejką na daną wysokość daje narciarzom i snowboarderom możliwość doświadczenia zjazdu wspaniałą ośmiokilometrową trasą w cudownych okolicznościach przyrody. Oprócz tego, miłośnicy zimowego szaleństwa mają do dyspozycji wiele innych tras o różnych poziomach trudności, np. kultowy stok Val della Mite, mający 8km długości z różnicą wzniesień 1600 m. Oprócz gondoli, ośrodek Pejo oferuje swoim gościom, między innymi, czteroosobowy wyciąg krzesełkowy „Saroden” o długości 1 km, który pozwala przemieścić się z wysokości 2183 m n.p.m. na wysokość 2500 m .n.p.m. Tam narciarze mogą korzystać z dwóch „czerwonych” tras „Saroden”  i „Baverina”.

Bardzo ważne jest także to, że z samego Pejo kursują także skibusy do pobliskiej Folgaridy-Marillevy / Madonny di Campiglio (ok. 20 minut skibusem) oraz Adamello Ski (ok. 35 minut skibusem). Na oba te duże i bardzo znane osrodki możemy poszerzyć karnet Pejo i szusować również w nich 1, 2, 3, lub całe 6 dni (w zależnosci od wybranego wariantu) co da nam do dyspozycji aż do 380 km trans narciarskich!

 

Ośrodek Pejo

Kliknij w mapę by ją powiększyć!

 

Val di sole

Kliknij w mapę by ją powiększyć!

 

Adamello Ski

Kliknij w mapę by ją powiększyć!

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

      Każda osoba, chcąca rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem, bądź też podszkolić swój warsztat, ma możliwość skorzystania z naszego kilkudniowego kursu narciarskiego. Szkolenie narciarskie w Skimaniaku to świetny pomysł na spędzenie ferii zimowych bądź urlopu. Oprócz zajęć praktycznych na stoku, kładziemy silny nacisk na dobrą zabawę i frajdę z tego wspaniałego sportu, jakim jest narciarstwo.

      Instruktorzy Skimaniaka to osoby z pasją, mający uprawnienia Polskiego Związku Narciarskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi.

     W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Instruktorzy Skimaniaka szkolą zarówno osoby początkujące, jak i osoby średnio zaawansowane, chcące dopracować technikę jazdy. Uczestników naszych szkoleń narciarskich dzielimy na grupy, biorąc pod uwagę poziom zaawansowania. Zajęcia na stoku odbywają się w małych grupach, dzięki czemu kursanci uczą się w gronie osób, będących na takim samym poziomie jazdy. Ponadto, dzięki małym grupom instruktorzy mogą poświęcić każdemu kursantowi maksimum uwagi oraz dostosować do niego określone metody szkoleniowe.

     Oprócz zajęć grupowych, w ofercie Skimaniaka można znaleźć również lekcje indywidualne, na które zapisy przyjmujemy drogą mailową przed wyjazdem. Ponadto, oprócz praktycznej nauki na stoku, oferujemy naszym kursantom cowieczorne videoanalizy, na których oglądamy nagrania z sesji na stoku, dzięki którym możemy zauważyć swoje ewentualne błędy i jeszcze lepiej dopracować technikę i estetykę jazdy.

     Na naszych wyjazdach nie możemy zapomnieć również o najmłodszych! Oferujemy również szkolenia dzieci między 4 a 6 rokiem życia. Podczas zajęć z najmłodszymi adeptami narciarstwa za główny cel przyjmujemy przede wszystkim dobrą zabawę i uśmiech na twarzy.

W czasie tego typu zajęć nie ma miejsca na nudę!

 

* Określenie wyboru "wyjazd ze szkoleniem lub "bez szkolenia" przez uczestnika następuje przed wyjazdem, podczas dokonywania rezerwacji !

 

      Dla osób chętnych dostępne są na każdym wyjeździe lekcje indywidualne, na które zapisy są realizowane drogą emailową na odpowiedni czas przed wyjazdem. Informujemy zwrotnie wszystkich zainteresowanych o możliwościach takich lekcji i dostępności instruktorów. Dany dzień i godzinę szkolenia ustala się już na odpowiedni czas przed wyjazdem drogą emailową. Cennik poniżej.

 

 

 

 

 


Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

  Powyższa treść ma charakter informacyjny