Lodowiec Stubai - Majówka 2023
Lodowiec Stubai - Majówka 2023

Termin: 29.04.2022 - 06.05.2022
Gwarancja śniegu!


KARNET W CENIE
KARNET W CENIE

Karnet narciarski
zawsze w cenie wyjazdu!


Previous Next

Narty Włochy

Włochy choć ustępują nieco pod kątem zakwaterowania Austrii to jednak w porównaniu do Francji, szczególnie pod względem wielkości, apartamentów wypadają bardzo dobrze. Infrastruktura na stokach jest na bardzo dobrym poziomie. Cenowo , biorąc pod uwagę cały pobyt, Włochy wypadają zadowalająco jak na kieszeń przeciętnego Polaka. Są też stosunkowo blisko usytuowane od nas, także podróż nie jest zabójcza pod kątem godzin spędzonych w samochodzie czy autokarze. Oczywiście długość podróży zależy od miejsca startowego.

Niewątpliwym atutem włoskich stoków jest słońce - chcąc mieć słoneczny urlop na nartach powinniśmy bardzo mocno rozważyć tę destynację. Klimat włoskich miasteczek i spokojnego leniwego życia, na pewno pozwoli się odprężyć i z relaksować, a przepiękne alpejskie krajobrazy zapadną na długo w pamięć każdego odwiedzającego. 

Przy opcjach apartamentowych należy często pamiętać o własnych środkach czystości, ręcznikach, papierze toaletowym, czajniku elektrycznym, tosterze, workach na śmieci czy płynie do mycia naczyń.

Ceny żywności w sklepach porównywalne jak w Polsce. Wina w bardzo atrakcyjnych cenach i jak na włoskie wyroby tego typu przystało, bardzo smaczne.

Narty we Włoszech są niewątpliwie świetnym pomysłem na zagospodarowanie swego zimowego czasu w grupie znajomych, z rodziną i dziećmi czy nawet w pojedynkę.

 

Zobacz nasze wyjazdy narciarskie do Włoch:

Wyjazdy na narty