Sezon zimowy 2019/2020
Sezon zimowy 2019/2020

Oferta na sezon zimowy 2019/2020
pojawi się już wkrótce na naszej stronie
Karnet i ubezpieczenie zawsze w cenie wyjazdu!


KARNET W CENIE
KARNET W CENIE

Karnet i ubezpieczenie SKI
zawsze w cenie wyjazdu!


FREESKI
FREESKI

Marzec, Kwiecień, Maj !


Previous Next

 

Narty Austria

      Austria, choć nieco droższa niż Włochy, czy Francja, na pewno może poszczycić i się wysokim standardem zakwaterowania zarówno  w apartamentach jak i  w hotelach. Tam ceny choć nieco wyższe to jednak warte swego. Dba się dosłownie o każdy szczegół. Nie trzeba się martwić w apartamentach o świeże ręczniki, worki na śmieci, a nawet ich wynoszenie, jak również o wszelkiego typu środki czystości, czajniki elektryczne, papier toaletowy itp.

      Powierzchnie apartamentowi jak i hotelowe są naprawdę spore. Przestrzeni jest zawsze wystarczająco. Nie ma problemu z miejscami parkingowymi jak to czasem bywa we włoskich apartamentowcach, gdzie na jeden apartament np. kilku osobowy przypada jedynie 1 miejsce parkingowe.

      Infrastruktura na stoku narciarskim jak i poza nim super. Lokalna kuchnia smaczna. Szczególnie istotna jest też odległość od Polski - bowiem Austria to narciarska destynacja alpejskich wyjazdów na narty, która leży najbliżej Polski, dzięki czemu podróż jest najkrótsza w porównaniu z innymi krajami alpejskimi, a często istnieje możliwość dojazdu autostradą niemal pod sam stok!

 

Zobacz nasze wyjazdy na narty do Austii:

 

Wyjazdy narciarskie do Austrii w sezonie 2018/2019