Monte Bondone

Włochy - Trydent
Sylwester 28.12.2019-04.01.2020


nawet do 170 km tras narciarskich
Szkolenia SKI&SNB dla chętnych


Monte Bondone
Monte Bondone

Włochy - Trydent
Sylwester 28.12.2019-04.01.2020


nawet do 170 km tras narciarskich
Szkolenia SKI&SNB dla chętnych


Karnet i dobre ubezpieczenie SKI zawsze w cenie wyjazdu!!!Obiekt Cena Opis
zdjęcie apartamentu we włoszech

Hotel **** z Basenem na stoku

Skipass 6 dni i ubezpieczenie w cenie!

od 4019 zł

od 3889 zł

Szczegóły

opis obiektu lub apartamentu

Hotel *** na stoku

Skipass 6 dni i ubezpieczenie w cenie!

od 3419 zł

od 3289 zł

Szczegóły

 

  Miejsce Monte Bondone / Folgaria Lavarone/ Paganella   

Dolomity / Trydent / Włochy

    

      Monte Bondone jest pięknie położonym kameralnym ośrodkiem narciarskim, na ogół wolnym od tłumów. Co prawda ośrodek jest nieduży (25 km tras) jednak każdy znajdzie tu miejsce dla siebie dzięki sporemu zróżnicowaniu tras. Trasy narciarskie w tym ośrodku należą też raczej do tych szerszych i  niezatłoczonych co szczególnie w okresie noworocznym ma niebagatelne znaczenie (ponieważ w większości ośrodków spotkamy niestety tłumy narciarzy w tym czasie). Co ważne właściwie każde zakwaterowanie z którego korzystamy w Monte Bondone ma charakter ski-in-ski-out , czyli obiekt leży na lub przy samym stoku narciarskim.

     Karnet narciarski Monte Bondone pozwala również na jazdę jeden dzień w pobliskiej Paganelli oraz jeden dzień w Folgarii - Lavarone.

     Zarówno Paganella jak i Folgaria to miejsca godne odwiedzenia. Paganella urzeka swoich gości pięknym widokiem na majestatyczne szczyty oraz malownicze jeziora Garda. Trenowała tutaj reprezentacja narciarzy alpejskich z USA oraz Norwegii. Twarzą okolicznych stoków jest gwiazda sportów zimowych Bode Miller. Natomiast Folgariia to bardzo urokliwy ośrodek narciarski ze sporą ilością tras i wyciągów narciarskich. Paganella to 50km tras narciarskich a Folgaria 70 km. Razem karnet na Monte Bondone da nam możliwość jazdy na ponad 150 km tras narciarskich

      

włochy, nart, ferie, rodzinne narty, paganella     włochy, nart, ferie, rodzinne narty, paganella

   ferie, włochy, zima, rodzinne ferie, narty, folgaria, lavarone ferie, włochy, zima, rodzinne ferie, narty, folgaria, lavarone

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

Szkolenia grupowe

     Wszystkich uczestników szkolenia narciarskiego dzielimy ze względu na poziom zaawansowania. Dzięki temu każdy ma możliwość w komfortowych warunkach rozwijać umiejętności . Miejsce w swoich grupach znajdą odpowiednio początkujący adepci narciarstwa po średnio zaawansowanych. Zaawansowani narciarze, którzy już tylko doskonalą i szlifują technikę również znajdą dla siebie grupę, gdzie nauczą się bardziej wyrafinowanych elementów sztuki narciarskiej.

     Starannie dobrani instruktorzy z doświadczeniem i wiedzą pozwalają doskonalić narciarski warsztat. W szkoleniach stawiamy na nasze autorskie metody uczące „poczuć narciarstwo” . Nauka ze Skimaniakiem to przede wszystkim praktyczne ćwiczenia w grupach, jednak o teorii także nie zapominamy.

     Szkolenie grupowe jest skierowane dla narciarzy mających już pierwsze kroki na stoku za sobą. Uczestnik powinien mieć opanowane perfekcyjnie hamowanie na różnym nachyleniu i przy różnej prędkości, poruszanie się po co najmniej niebieskich trasach ośrodka, skręt co najmniej pługiem, oraz opanowane poruszanie się każdego rodzaju wyciągiem. Oczywiście osoby tu przyporządkowane powinny umieć, w sytuacjach tego wymagających, prawidłowo upadać i nie mieć problemów ze wstawaniem. Jednym słowem należy być już gotowym do rozpoczęcia nauki jazdy równoległej.  Narciarze, którzy jeszcze nie oponowali tych elementów powinni wziąć udział w szkoleniu dla początkujących.

 

Szkolenia dla początkujących narciarzy

      Oferta szkolenia skierowana jest do osób, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z nartami lub nie czują się wystarczająco pewnie, aby wziąć udział w szkoleniu grupowym jeżdżąc swobodnie po co najmniej niebieskich trasach ośrodka. Tak czasami dzieje się nie tylko wśród osób startujących, ale także wśród tych, którzy mieli sporą przerwę w jeździe i chcieliby na początku sobie wszystko odświeżyć na nowo.

      Szkolenie dla początkujących charakteryzuje się małą, kameralną grupą. Instruktor w takich warunkach może bardziej indywidualnie podejść do kursanta i każdemu poświęcić więcej uwagi. Sprawia to, że szkolenie jest bezpieczne i owocne w rezultaty.

 

Przedszkole narciarskie dla dzieci 4-6 lat

       Propozycja szklenia dla dzieci w wieku 4-6 lat zaczynających swoją przygodę z narciarstwem. Szkolenie odbywa się w atmosferze przyjaznej zabawy podczas, której nie ma czasu na nudę. Dzieci w tym wieku wymagają dużo uwagi i zaangażowania instruktora, który tylko w kameralniej grupie jest wstanie odpowiednio zająć się podopiecznymi łącząc naukę ze świetną zabawą.

 

 

 

Przykładowe zdjęcia rozkładu tras narciarskich

 

Monte Bondone

 

Paganella

włochy, nart, ferie, rodzinne narty, paganella

 

Folgaria Lavarone
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235; +48 506 156 546 +48 665 314 893

www.skimaniak.org

 

    Powyższa treść ma charakter informacyjny