FREESKI 2022
FREESKI 2022

Marzec i Kwiecień 2022
Karnet w cenie


KARNET W CENIE
KARNET W CENIE

Karnet narciarski
zawsze w cenie wyjazdu!


FERIE 2022
FERIE 2022

Rodzinne wyjazdy na narty w Alpy
Karnet narciarski zawsze w cenie!


Previous Next

 

Nauka jazdy na nartach

       Nauka jazdy na nartach jest tym co robimy najlepiej , z pasją i poświęceniem. Czerpiemy z tego  mnóstwo radości. Jeżdżąc z Wami mamy również okazję do wspólnej zabawy, a przy tym staramy się nauczyć jak najwięcej. Dokładamy wszelkich starań by jazda na nartach sprawiała zarówno Wam jak i nam mnóstwo przyjemności.

      Sami jeździmy cały sezon, doskonaląc nasze umiejętności, aby tak zdobywaną i ciągle poszerzaną wiedzę o narciarstwie przekazywać Wam podczas tygodniowych, wspólnych szkoleń - w tym sezonie 2015/2016  przypadających od grudnia po maj 2016 roku!

 

      Co ciekawe, Skimaniak da Wam możliwość, aby stanąć "obok siebie" i przyglądnąc się swej jeździe, a przy tym sylwetce i wielu innym elementom jazdy, podczas WIDEO NAGRAŃ na stoku. Stanowią one zarówno niezastapioną pamiatkę jak i śwetną formę nauki. Podczas wieczornych spotkań ze swą grupą i instruktorem prowadzącym, filmy są omawiane i dogłębnie analizowane pod kątem jazdy każdego "aktora" :) Często porównując swą jazdę na pierszym i ostatnim filmie, można dopatrzyc się zupełnie innego narciarza... narciarza, który osiągnął cel treningowy.

      Nauka jazdy na nartach ma być przyjemnością dlatego staramy się jak najwięcej jeździć, a nie stać i teoretyzowac. Stawiamy na praktykę połączoną oczywiście z teorią, aczkolwiek jedynie w ilości nieodstraszającej i niezbednej do zrozumeinia poprawnej jazdy na nartach. Dążymy do tego, aby również bawić się narciarstwem, np. zjazdy na jednej narcie, a nawet tyłem, oraz do tego, aby ją poczuć / wyczuć. Jest to niezmiernie ważne. Istotnym jest również dla nas dobór ćwiczeń nie tylko pod względem ich trafności, co do umiejętności i obranych celów szkoleniowych, ale i ciekawości, odmienności pozwalającej każdemu z Was odkryć narciarstwo na nowo. Doskonałym przykładem tego jest choćby fun carving czy wspólne szusowanie poza trasą.

      Nauka jazdy na nartach to nieątpliwie coś fantastycznego, coś co daje ogrom satysfakcji, buduje nasze zdrowie oraz pozwala poczuć przestrzeń i wolność.

 

 

Do zobaczenia na stoku :) 

Bądźcie AKTYWNI !

SZUSUJCIE Z NAMI SKIMANIAKAMI !!!