Bezpieczna rezerwacja !

 

Masz obawy przed rezerwacją wyjazdu zimowego w sezonie 2021/2022?

Ze Skimaniakiem rezerwujesz bezpiecznie!

 

     Rezerwując wyjazd na narty ze Skimaniakiem masz pewność, że w przypadku gdy realizacja imprezy będzie niemożliwa ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19, zwrócimy Ci 100% wpłaty za wyjazd narciarski (gotówką - nie voucherem).

 

     Dodatkowo przy wykupieniu standardowego ubezpieczenia od rezygnacji za naszym pośrednictwem w przypadku Twojego zachorowania lub Twoich bliskich na Covid-19 przed wyjazdem w Alpy, otrzymasz zwrot poniesionych opłat w 100%!

 

   Sytuacja z Pandemią Koronawirusa była zaskoczeniem dla chyba wszystkich. Jako tour-operator i organizator imprez turystycznych znaleźliśmy się na pierwszej linii problemów wynikłych z zamykaniem granic i gospodarek, problemów niewyobrażalnych jeszcze klika tygodni wcześniej. Z tego powodu byliśmy zmuszenie zakończyć sezon 2019/2020 wcześniej i odwołać szereg naszych imprez w okresie Marzec - Kwiecień 2020.

 

     Pomimo tego wszyscy nasi Klienci, którym byliśmy zmuszeni anulować rezerwacje dostali od nas pełny zwrot wpłaconych środków do  ok. 2 tygodni od momentu anulowania imprez i przesłania im informacji o tym fakcie.

 

Niestety w sezonie 2020/2021 sytuacja się powtórzyła i większość z naszych imprez również musiała zostać odwołana. Tym razem także dokonywaliśmy zwrotu środków za wyjazdy niemal natychmiast, gdy stawało się jasne, że wyjazd nie będzie mógł dojść do skutku. Zawsze wypłacaliśmy gotówkę, nie wystawialiśmy voucherów na przyszłe wyjazdy jak cześć innych tour-operatorów. Zawsze staramy się zachować najwyższe standardy w stosunku do naszych klientów. Z nami rezerwujesz bez obaw, bez stresu.

 

Pracowaliśmy z pełnym poświęceniem działając zawsze w obronie interesów Klienta. Mamy nadzieję, że zdaliśmy przed Wami egzamin z zaufania do naszej marki.

 

      

Czy polisy UNIQA/AXA chronią przed skutkami zachorowania na koronawirusa? Podkreślamy raz jeszcze, że:

  • Wszystkie nasze polisy turystyczne zapewniają ochronę w przypadku zakażenia się koronawirusem. Dotyczy to zarówno miejsc, w których do tej pory nie wystąpiły zachorowania, jak i tych, gdzie ogłoszono stan epidemii. W każdym z tych przypadków pokrywamy koszty skutków nagłego zachorowania w podróży.
  • By otrzymać pomoc bezgotówkową, zadzwoń do  centrum alarmowego UNIQA/AXA. Wtedy wskażemy placówkę medyczną, w której już lekarz prowadzący podejmie ewentualne dalsze decyzje, np. zdecyduje o konieczności transportu do oddziału zakaźnego.

 

Bezpieczna rezerwacja ze Skimaniakiem i BP ZIDO to:

  • Zwrotu wpłaconych środków za wyjazd bezzwłocznie na Twoje konto w przypadku zamknięcia granic lub stacji narciarskich. Bez voucherów turystycznych!
  • Dobór kameralnych destynacji i terminów wyjazdów tak, by uniknąć tłumów i mieć jak najmniejszy kontakt z obcymi osobami z poza grupy na stokach i wyciągach (więcej informacji o doborze naszych ośrodków w dobie COVID-19)
  • Możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z ochroną także w wypadku zachorowania na Covid-19
  • Ubezpieczenie Kosztów leczenia UNIQA/AXA z pełnym uwzględnieniem zagrożeń i zachorowań związanych z pandemią Covid-19 – pokrycie kosztów leczenia za granicą, nawet w przypadku zachorowania na Covid-19

 

Ograniczenia związane z koronawirusem COVID-19.

Nalezy mieć na uwadzę, że w obecnej sytuacji Pandemicznej istnieje możliwość wprowadzenia środków przeciwepidemicznych w miejscu docelowym, co może mieć wpływ na zakres i jakość świadczonych usług (np. mogą wystąpić sytuacje, w których ośrodek narciarski będzie zmuszony do zmniejszenia przepustowości na stokach). Klient zobowiązuje się do przestrzegania wszelkich środków higienicznych wymaganych przez usługodawcę (tj. dostawców usług noclegowych, usług transportowych, usług gastronomicznych, operatorów stoków narciarskich itp.) oraz wszelkich odpowiednich środków obowiązujących w danym miejscu docelowym. Sytuacja epidemiologiczna może zmieniać się dynamicznie, np. nie można wykluczyć wprowadzenia obowiązkowych badań (testów) itp.     W momencie przygotowywania tych informacji wydaje się prawdopodobne, że wejście na tereny narciarskie będzie możliwe tylko z tzw. Unijnym Certyfikacie COVID zatwierdzonym przez Parlament Europejski. Certyfikat uprawnia posiadacza do swobodnego przemieszczania się na terenie Unii Europejskiej. Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/certyfikat .

 
 
 

 

ZOBACZ NASZE WYJAZDY!