Apartamenty w Feichten/ Dolina Kaunertal

 

Kliknij w zdjęcie, by przejść do całej galerii

 

     Feichten to miejscowość wypadowa na lodowiec Kaunertal czy Pitztal. Z miejscowości Feichten kursuje darmowy skibus, mający kilka przystanków na jej obszarze, który dojeżdża bezpośrednio na lodowiec. Przystanek skibusa mieści się w odległościach około od 20-100 metrów w zależności od lokalizacji swego obiektu kwaterunkowego. 

    Apartamenty przez nas oferowane zlokalizowane w miejscowości Feichten są położone w pobliżu informacji turystycznej, czy kompleksu sportowego, który od października 2016 roku udostępnia m.in. nowy basen, który jest już zawarty w cenie tego wyjazdu. Znajdują się na jego terenie inne możliwości spędzania czasu wolnego jak bilard, siłownia, piłkarzyki, sauny, restauracja etc. Do basenu od apartamentów jest od 100 do 250 metrów (w zależności od lokalizacji obiektu). 

     Obiekty przez nas oferowane są przystosowane do obsługi grup.

    Istnieje możliwość skorzystania z lokalnego, jak to nazywają - serwisu pieczywa, który umożliwia zamówienie pieczywa pod sam dom z dnia na dzień. W miejscowości i okolicy są dyskoteki, puby, restauracje, poczta, kościół, banki, bankomaty, wypożyczalnie sprzętu zimowego (narty, snowboard), sklepy spożywcze etc.

     Apartamenty mają bardzo różny układ w zależności od rodzaju. W skład podstawowych pomieszczeń wchodzą sypialnie (ilość zależna od wielkości apartamentu), kuchnia, przedpokój, niekiedy balkon, łazienki (ilość zależna od wielkości apartamentu - średnio na 3,5 osoby przypada 1 łazienka). Są bardzo przestronne nawet do 120 m2. Austriacki standard w pełni zadowala. Przestrzeni w apartamentach jest sporo.

     W apartamentach bez wyżywienia dostępne są w zupełności wyposażone kuchnie umożliwiające przygotowanie posiłków. Pod ręką w kuchni są garnki, sztućce, patelnie, kuchenka czteropalnikowa, kubki, szklanki, sitko, tarka, niekiedy toster, czajniki elektryczne, deski do krojenia, niekiedy ekspres do kawy etc. Jednym słowem wszystko z podstawowego wyposażenia co jest niezbędnym do szykowania samodzielnie posiłków. Jeśli nie ma piekarnika zawsze jest mikrofala i ta częściej się pojawia.

     Oczywiście kuchenka gazowa lub elektryczna, czy lodówka także znajduje się w wyposażeniu każdej kuchni.

    Środki czystości typu płyn do mycia naczyń, ściereczki, gąbki, worki na śmieci, czy papier toaletowy etc. nie są na wyposażeniu apartamentówO tym należy już pamiętać samemu. 

     W większości naszych obiektów dostępne także specjalne pomieszczenia z grzałkami na buty narciarskie oraz schowki na narty, jak również internet bezprzewodowy, pościel i ręczniki zawarte w koszcie wyjazdu.

 

WYŻYWIENIE

Jest możliwość, by wykupić opcję apartamentową z wyżywieniem. Podkreślamy jednak, że wówczas posiłki serwowane są w naszym partnerskim hotelu 3* oddalonym od apartamentów 300 metrów. Chęć wykupienia posiłków uczestnik jest zobowiązany zgłosić do organizatora jeszcze przed wyjazdem, na najpóźniej miesiąc przed planowanym terminem pobytu. Można skorzystać z pełnej wersji HB lub do wyboru pobyt ze śniadaniami lub pobyt z obiadokolacjami.

Pojedyncze osoby, czy też dwójki, trójki chętne na dokwaterowanie do apartamentów z innymi osobami, na zapytanie. W przypadku możliwości przyjęcia w opcji na dokwaterowaniu np. bez wyżywienia, koszt od osoby dorosłej wynosi  420 euro/os.

APARTAMENTY W MIEJSCOWOŚCI FEICHTEN

04.12.2021 - 11.12.2021


Ceny podane są w EURO za tygodniowy pobyt (7 nocy) karnetem 6 dni (2+4)

Rodzaj Apartamentu/wiek uczestnika  Koszt za osobę dorosłą Dzieci, młodzież, seniorzy
 

2015 i młodsze 

(skończone 6 lat i młodsze)

2014-2007

(skończone 7-14 lat)

2006 - 2004

(skończone 15-17 lat)

1956 i starsi

(skończone 65 lat i starsi)

Pojedyncze, podwójne osoby dorosłe

Dokwaterowanie do innych z apartamentu możliwość dopłaty do sypialni na wyłączność np. dla 1 osoby; pozostała przestrzeń współdzielona

Apartament z wyposażoną kuchnią bez wyżywienia

429 €/os

399 €/os

250 €/os

220 €/os

360 €/os

330 €/os

415 €/os

385 €/os

415 €/os

385 €/os

450 €/os

420 €/os

* Apartament (z wyposażoną kuchnią) ze śniadaniami (7 śniadań)

499 €/os

469 €/os

305 €/os

275 €/os

430 €/os

400 €/os

485 €/os

455 €/os

485 €/os

455 €/os

520 €/os

490 €/os

* Apartament (z wyposażoną kuchnią) z obiadokolacją (7 posiłków)

569 €/os

539 €/os

320 €/os

290 €/os

450 €/os

420 €/os

555 €/os

525 €/os

555 €/os

525 €/os

590 €/os

560 €/os

*Apartament z wyżywieniem typu HB (z wyposażoną kuchnią) 7 obiadokolacji + 7 śniadań

635 €/os

605 €/os

365 €/os

335 €/os

515 €/os

485 €/os

620 €/os

590 €/os

620 €/os

590 €/os

655 €/os

 625 €/os

Do każdej z powyższych kwot z tabelki dochodzi obowiązkowa opłata + 3,5 EURO/os. za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne przy pierwszej wpłacie na konto

* Istnieje możliwość wykupienia posiłków w opcji apartamentowej, gdzie dostępne są poza posiłkami wyposażone kuchnie

Osoby zakwaterowane w apartamentach śniadania mają zawsze serwowane w obiekcie zakwaterowania, zaś obiadokolacje wówczas podawane są albo (większość apartamentów jakie mamy) w obiekcie zakwaterowania (niektóre z apartamentów mieszczą się w samym obiekcie hotelowym i tym samym posiłki są serwowane już w obiekcie zakwaterowania (ograniczona ilość takich miejsc)., albo w naszym partnerskim hotelu 4* oddalonym od apartamentów ok. 300 metrów (ZALEŻY OD OBIEKTU ZAKWATEROWANIA). 

Powyższe ceny dotyczą zakwaterowania w apartamentach przy ich zupełnym wypełnieniu - najmniejsze 4-osobowe. Mniejsze apartamenty lub te o niepełnym obłożeniu, za dopłatą na zapytanie

Wiek osoby ze zniżką odnosi się do wieku osiągniętego podczas okresu danego wyjazdu, a nie do wieku w okresie rezerwacji wyjazdu. 

Ceny podane w tabelce dotyczące pojedynczych osób na dokwaterowanie obejmują współdzielenie całego apartamentu między lokatorami danego apartamentu (w tym też sypialni na osobnych łóżkach; osoby znajome mogą mieć łóżka podwójne) Istnieje możliwość przydzielenia takiej pojedynczej osobie na dokwaterowanie sypialni na wyłączność za dopłatą domówioną między stronami.

Dla dzieci 2013 i młodsze obowiązuje przy posiłkach tzw. Kindermenu

Płatności poza szkoleniami ( te tylko w złotych) będzie można zrealizować albo w euro, albo w złotych po kursie naszego banku z dnia zawarcia umowy (informacja o przeliczniku zawarta w umowie)  

 

 

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI PRZEJAZDU

 

 

Cena zawiera 

 

- Noclegi w apartamentach z aneksem kuchennym (7 noclegów )

- 6-dniowy Skipass - lodowiec Kaunertal (Austria) + w tym 2 wybrane, dowolne dni jazdy na terenie lodowca Pitztal 

- * Dla posiadaczy karnetów darmowy ski-bus 

- Doskonałą zabawę na stoku jak i poza nim

Opiekę organizatorów

- Bezpłatny dostęp do internetu

- Bezpłatny parking

- Pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej

- Wieczorna wideo-analiza z postępów z jazdy w grupach szkoleniowych (dotyczy tylko osób ze szkoleń)

- Pościel i ręczniki

- ** Wejście na lokalny basen i siłownię - odnowiony obiekt/ po generalnym remoncie

 

*Ski-bus kursuje wyłącznie do ośrodka Kaunertal 

Do ośrodka Pitztal dojazd własnym samochodem, wspólnie, w jednym czasie z innymi lub samodzielnie

** Basen od 100m. do 300m. od obiektu zakwaterowania w zależności od obiektu

 

 

Cena nie zawiera 

 

- Opcjonalne szkolenie narciarskie (dla dzieci i dorosłych - dla chętnych)

- Transport (pomagamy łączyć kierowców z pasażerami w samochodach osobowych/busach, tak by koszt dojazdu był jak najmniejszy dla każdego uczestnika!) (czytaj więcej)

- * Posiłki (w apartamentach dostępne są wyposażone kuchnie) 

Miejski podatek turystyczny 24 euro/os./7 dni (dzieci lat 14 i młodsze zwolnione z opłaty)

- ** 2 Euro kaucji zwrotnej za 6-dniowy Skipass (4 dowolne dni Kaunertal + 2 dowolne dni Pitztal)

- Sprzątanie końcowe 10 euro/os. (opłata obowiązkowa na miejscu pobytu w gotówce / euro)

- *** Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 3,5 euro/os. (płatne w momencie rezerwacji przy pierwszej transzy)

- *** Obowiązkowej opłaty za podstawowe ubezpieczenie ski (19 euro/os.) lub pakiet poszerzony pro-ski - opcja dla chętnych (29 euro/os.) Ubezpieczenie 8 dni + wariant ski - amatorskie uprawianie narciarstwa/ snowboardu (KL, OC, NNW)

- Opłata za opcjonalne szkolenie narciarskie w przypadku jego wyboru - koszt zależny od wybranego wariantu

 

* Istnieje możliwość wykupienia posiłków w opcji apartamentowej (mieszkanie z wyposażoną kuchnią)

Obiadokolacje są wówczas serwowane w naszym partnerskim hotelu 3* . Niektóre apartamenty na terenie hotelu zaś niektóre w innym obiekcie oddalonym od hotelu około 300 metrów. Śniadania w każdym obiekcie możliwe zawsze na ich terenie.

** Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu samodzielnie, do kas ośrodka po ostatnim dniu jazdy
*** Opłata za TFG oraz ubezpieczenie ski regulowana przy pierwszej transzy, po dokonaniu rezerwacji i wyborze wariantu ubezpieczenia w formularzu rezerwacyjnym
 

 

 
 
 
 

 

Rezerwacji wyjazdu można dokonać poprzez dostępny w ofercie formularz rezerwacyjny

  


Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.+48 504 431 349+48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

Powyższa treść ma charakter informacyjny